Partnerzy naszego serwisu
 • Promowany Serwer CS 1.6
  CsTopek.pl |ONLY DD2| RANGI /POZIOM... Gracze: 4/16 Gra: Counter Strike 1.6 Polubienia: 5
  de_dust2
  Ogłoszenia
  Regulamin JoinServ Poniższy regulamin określa zasady działania serwisu JoinServ.pl.

 • Rejestracja
 • 1. Rejestracja polega na wypełnieniu wszystkich pól formularza rejetracyjnego.
  2. Rejestracja w serwisie dozwolona jest dla osób które ukończyły 16 lat.
  3. Rejestracja konta z wybraną usługą w "JoinServ.pl" i otrzymanie potwierdzenia realizacji zamówienia jest równoznaczne z zawarciem umowy o świadczeniu usług pomiędzy firmą a rejestrującym konto, nazywanym dalej Użytkownikiem, a także wyrażeniem zgody na akceptację postanowień niniejszego Regulaminu wraz z Cennikiem.
  4. Założenie Konta nie wymaga od Użytkownika podania danych stanowiących dane osobowe w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych.
  5. Dokonując rejestracji w Serwisie, Użytkownik wyraża zgodę na przesyłanie przez Administratora informacji handlowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną, na adres poczty elektronicznej podany przez Użytkownika, dotyczącej Serwisu, działalności Administratora, jego podmiotów dominujących, zależnych lub powiązanych, jak również jego partnerów handlowych.
  6. Serwis JoinServ.pl ma prawo na przetwarzanie danych osobowych klienta w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29.VIII.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

 • Zasady ogólne
 • 1. Użytkownk może jedynie korzystać z serwisu zgodnie z jego przeznaczeniem oraz regulaminem.
  2. Zabrania się wszelkich działań mogących narazić "JoinServ.pl" na straty materialne. . 3. Zabrania się umieszczania w servisie treści obelżywych, wulgarnych oraz łamiących prawo, a także naruszających dobre obyczaje.
  4. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za sposób korzystania z Konta i Serwisu.
  5. Administrator może usunąć materiały umieszczone przez Użytkownika w Serwisie, w jakikolwiek sposób niespełniające lub naruszające postanowienia Regulaminu, bez uprzedzenia lub powiadomienia Użytkownika.
  6. Administrator nie odpowiada w żaden sposób za treści przekazywane i publikowane na łamach Serwisu przez Użytkowników, za ich prawdziwość oraz aktualność.
  7. Administrator zastrzega sobie prawo do czasowego, całkowitego lub częściowego wyłączenia Serwisu w celu jego ulepszenialub przeprowadzania konserwacji, bez wcześniejszego uprzedzania o tym Użytkowników.
  8. Zabronione jest bez zgody Administratora wyrażonej na piśmie; kopiowanie, powielanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych lub innych treści i fotografii umieszczonych w Serwisie, za wyjątkiem przypadków dozwolonego użytku wynikających z odpowiednich przepisów, w szczególności z Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83).

 • Zabronione jest:
 • - Pobieranie plików (*.exe *.bin *.dll *.bat itp) do klienta.
  - Ustawianie przekierowania serwera do innego.
  - Zmienianie standardowego menu gry klienta.
  - Ustawianie bannera w trakcie łączenia się z serwerem. (okno ładowania serwera)
  - Zmianianie ustawień klienta gry. (config.cfg, userconfig.cfg itp)

  Uwaga: Złamanie jakiejkolwiek z zasad karane jest blokadą serwera oraz reklamy bez zwrotów pieniędzy!
  Reklama BOOSTA
  FACEBOOK
  DOWNOLAD
  Statystyki Serwisu
  Online:
  Zarejestrowanych użytkowników: 114
  Promowanych serwerów: 0
  Serwerów CS 1.6: 171
  Serwerów CS:GO: 108
  Popularne Mapy
  de_dust2
  Aktualnie grana na 52 serwerach
  de_nuke
  Aktualnie grana na 7 serwerach
  css_dust2
  Aktualnie grana na 3 serwerach